Wiadrolista

Wiadrolista czyli bucket list czyli lista rzeczy, które fajnie byłoby zrobić przed śmiercią, ale bez przesady.
Po co i dlaczego wyjaśniam tutaj.1. Zanurkować w wielkiej stercie czegoś.

f65bdf54f9132b08441f0da11501bbff
Nie upieram się, że muszą to być koniecznie suche liście. Właściwie w warszawskich warunkach to byłoby mocno ryzykowne ze względu na spodziewaną znaczną zawartość psich kup. Możliwe są zatem różne alternatywny, np. taka (idę z tym na Kickstartera):

scrooge

Update 28-01-2016

O, bogowie, jakie to jest wspaniałe!


2. Popływać w ubraniu.

friends

Chyba każdy przynajmniej raz pomyślał, że byłoby fajnie. A tak niewielu tego dokonało. A spośród tych, którzy dokonali, tak niewielu to planowało.


3. Zrobić kanapkę alfabetkę.

kanapka_alfabetka

Wiele, wiele lat temu był taki pasek, w którym Garfield robił kanapkę zawierającą po jednym składniku zaczynającym się na każdą literę alfabetu. Oryginalnego paska niestety nie odnalazłem, ale mam fajną deskę do krojenia i pięć spożywczaków w okolicy domu.

3 thoughts on “Wiadrolista

 1. Sterty monet jednak nie polecam, twarde są zwyczajnie i można sobie nabić guza.
  (ale mi osobiście zawsze marzyło się nurkowanie w takim basenie z kulkami. Za czasów dziecięcych jeszcze tego w Polsce nie było, a potem, to wszystkie takie atrakcje miały: do lat 10. A ja już wtedy niestety dwa razy tyle, co najmniej. Ale udało się, całkiem niedawno, oto zalety posiadania dziecka :D)
  Punkt 2 mam odhaczony, zarówno w fontannie jak i w rzece.
  A kanapki nie chcę, zaczęłam się zastanawiać i uparcie na a wychodzi mi arbuz, a na h humus. I nijak mi się to nie komponuje, więc z pozostałymi literkami też spasuję.

  Like

 2. Jak dobrze pomyślałem, to przypomniałem sobie, że rzekę też mam już zaliczoną i to w stroju damskim (Prozerpiny, konkretnie). Ale przecież nie o to chodzi, żeby odhaczać, tylko żeby celebrować, więc fajnie byłoby powtórzyć.
  Basen z kulkami też mi się zawsze marzył.

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s